Preču piegāde

Preču pasūtījumi tiek BEZ PIEGĀDES MAKSAS tiek izsniegti – Veikalā Rūķītis – 

Lielā iela 25B, Jelgava, LV3001
Pasūtījumi noformēti darba dienās līdz plkst. 12:00 tiek piegādāti 1 – 5 darba dienu laikā
pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas, ja tie ir veikalā uz vietas
Par pasūtījuma izņemšanu veikalā Jūs tiksiet informēts e-pastā vai telefoniski!


Preču piegāde ar kurjerpastu tiek īstenota par papildus samaksu izmantojot kurjedienestu uzņēmumu pakalpojumus. Piegāde tiek veikta 5 dienu termiņā.


Pirms pasūtījuma veikšanas par preces esamību varat pārliecināties zvanot uz 28755668 vai rakstot e-pastu uz adresi preces@rukitis.lv

Ja preci var “Pievienot grozam”, tas nozīmē, ka to ir iespējams iegādāties uzreiz vai pasūtīt un var arī apmaksāt pasūtījumu.

Jums tiks piedāvāts noformēt un apmaksāt pasūtījumu. 
Ja precei ir norāde “pēc pasūtījuma” vai pasūtījums noformēts svētku dienās, apstrāde un piegāde var aizņemt ilgāku laiku (līdz 10 darba dienām). Pēc preču saņemšanas noliktavā rukitis.lv  informē klientu, kad var saņemt un noformēt pirkumu.


Kā notiek pirkuma apmaksa?

Visas preces ar norādi “Ielikt grozā” ir uzreiz pieejamas veikalā. Lai apmaksātu pirkumu, norādiet maksājuma veidu “Maksāt ar kredītkarti” vai izvēlieties atbilstošu internetbanku. Maksājums tiek veikts tieši bankas mājas lapā. Jums tiks piedāvāts ievadīt savas kartes informāciju / interneta bankas ieejas paroli. Pārbaudiet datus un nospiediet “Maksāt” pogu. Pēc pārskaitījuma veikšanas tiksiet novirzīts atpakaļ uz veikalu. 

Maksāt ir iespējams, izmantojot kredītkartes VISA un MasterCard. 

Internetbankas maksājumi pieejami norādīto banku klientiem:

Kā es varu atgriezt vai apmainīt preci? Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pirkuma brīža. Lūdzu iepriekš rakstiet e-pastu uz preces@rukitis.lv, un 24 stundu laikā jūs saņemsiet atbildi un atgriešanas/apmaiņas instrukciju atkarībā no izvēlētā piegādes veida.